Królestwo Newrowskie Strona Główna


   
 
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Awaria elektrowni tramwajowej
adamek
Administrator

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 785
Wysłany: 2012-09-06, 23:46   Awaria elektrowni tramwajowej  

Dziś o godz. 18:50 nastąpiła awaria elektrowni tramwajowej (jedynej w mieście) która dostarczała prąd do tramwajowej sieci trakcyjnej w całym Krymsku. Od 18:50 żaden tramwaj nie kursuje. Do usunięcia awarii żadna linia tramwajowa nie będzie kursować. W zastępstwie linie 1,3 i 7 będą kursować częściej i będą kursowały na nich autobusy przegubowe. Zostaną uruchomione linie Z2, Z4, Z5, Z8 i Z9, które będą kursować na trasach linii tramwajowych, cyfra po literze Z mówi jaką linię tramwajową zastępuje dana linia zastępcza. Linie będą kursować na takich samych trasach jak linie za które kursują i o takiej samej częstotliwość. Według najlepszego scenariusza linie tramwajowe nie będą kursować do 10.09 a wg najgorszego nawet do końca września. W Elektrowni wystąpił wybuch, a potem od razu pożar. Na zmianie było 29 pracowników. 2 zostało rannych byli to Ci którzy byli najbliżej pomieszczenia, w którym doszło do wybuchu, reszta się w porę ewakuowała. Dym było widać nawet z 3 kilometrów Dla Faktów Krymskich wywiadu udzielił pracownik, dyrektor elektrowni oraz prezes Tramwajów Krymskich:

Pan Krzysztof napisał/a:
Akurat wchodziłem do zajezdni, by pójść do elektrowni na zmianę nocną i usłyszałem odgłos wybuchu, i zobaczyłem iskry oraz ogień, pobiegłem szybko do elektrowni uratowałem mojego kolegę z wcześniej zmiany, i od razu zadzwoniłem po straż.


Dyrektor elektrowni, Jakub Zegar napisał/a:
Prawdopodobnie nastąpił wybuch pyłu węglowego i przez to w elektrowni wybuchł pożar, ciężko ranny został jeden pracownik pracujący najbliżej wybuch. Ranny został także jeszcze jeden pracownik ale mniej gdyż był dalej od wybuchu, ale w tym samym pomieszczeniu. Produkcja prądu i cała fabryka stanęły. Jutro rozpocznie się ocena strat i wtedy dowiemy się ile potrwa naprawa.


Prezes Tramwajów Krymskich, Marcin Psiński napisał/a:
Awaria w Elektrowni Tramwajów Krymskich to paraliż komunikacji tramwajowej w mieście, ale i nie tylko, gdyż nie które składy utknęły na skrzyżowaniach. Wg danych policji i straży miejskiej na ulicach lub skrzyżowaniach utknęło nawet 16 składów. Jeżeli okaże się że awaria w elektrowni jest poważna możliwe, że zawieszenie w kursowaniu linii tramwajowych może potrwać nawet do końca września albo i do października. Są także propozycje aby do trakcji przy Elektrowni Krymsk podłączyć przewody i ponownie uruchomić tramwaje na pewnych trasach, ale także wtedy potrwa to 4-5 dni roboczych
 
     
REKLAMA

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 785
Wysłany: 2012-09-10, 23:13     

 
     
adamek
Administrator

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 785
Wysłany: 2012-09-10, 23:13     

Wg nieoficjalnych doniesień brak tramwajów potrwa nawet do końca przyszłego tygodnia.
 
     
adamek
Administrator

Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 785
Wysłany: 2012-09-24, 18:49     

Dziś o godz. 19:00 oficjalnie zostanie uruchomiona ponownie sieć tramwajów Krymskich! Tramwaje będą dziś kursowały wyjątkowo tylko do 21:20
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Template created by Qbs.
Template theme based on Unofficial modifications.

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13